Перші гриби в 2016 році!

Спонтанно, незаплановано, і дуже швидко – так можна описати цю вилазку за грибами 🙂 Ідея їхати в Карпати згенерувалась в Ро скоро і нізвідки, тож по обіді в суботу ми швиденько зібрались і вирушили в напрямку Славсько.

Стояла прекрасна тепла погода, тож ми вирішили заночувати в наметі. Купили продуктів в Сколе, і поїхали шукати місце, яке б згодилось для ночівлі. В Тухлі знайшлось таке – класне місце біля річки, зовсім небагато людей, сухі гілочки і дрова на багаття.

В котрий раз не перестаю захоплюватись нашим наметом – попри різкий перепад температур вночі, і високу вологість від річки, спати було супер комфортно і затишно. Я прокинулась о 6 ранку, і не могла не сфотографувати густющий туман, який вкрив все довкола:

Як в Сонній Лощині 🙂

Десь годині о 8 почало пригрівати сонце, і ставати тепліше. Я готую сніданок і ранкову каву:

Збираємось і потроху вирушаємо на гриби. Тут маю сказати, що на гриби ми ходимо у важкодоступні місця, досить високо в гори. І цього разу, грибів внизу майже не було, лиш вище потроху почали знаходитись:

Частина нашого улову:

Зараз, в кінці липня, в горах починає відчуватись наближення осені – ночі вже холодніші, запах в повітрі інший, скоро кольори почнуть змінюватись на жовтіші… Та гори прекрасні кожної пори року по-своєму 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *