Угорщина-Австрія-Чехія-Словаччина. Частина 4: Словаччина

Дорогою додому ми вирішили заїхати на декілька днів покатати на бордах в Ясна (Jasna). Але переїзд Прага – Демановська Доліна (Prague – Demanovska Dolina) виявився, мабуть, найскладнішим за всю подорож. Якщо дорога Чехією проїхалась досить швидко, то коли ми переїхали на територію Словаччини, то, по-перше, вже стемніло, а по-друге,  ділянка Trencin-Ruzomberok ремонтувалась, була практично без освітлення і їхати нею було страшно, нічого не видно, і взагалі в головах в нас була лише одна думка: коли ж ми, нарешті, доїдемо?

Враховуючи, що це був ще період зимових свят, в готелі, де ми зупинялись минулого року (і який нам неймовірно сподобався), не було вільних місць на http://booking.com – тож ми їхали навмання, сподіваючись, що нам пощастить 🙂 І нам пощастило! Хтось, забронювавши номер, не заселився, тому дівчинка адміністратор віддала його нам!

Наступного ранку – 8 січня – ми зловили один з перших скібусів, і гайда катосити! Гори прекрасні будь-якої пори року, а взимку – по-своєму. Снігу в Ясна було небагато, але катання і краєвиди від того не ставали менш прекрасними.

Наступний день, 9 січня, ми теж катали:

10 січня пішов сніг. Густий, лапатий, багато. Зранку все було біле:

Сніг не переставав майже цілий день. Автобан засипало, ми мали нагоду переконатись у тому, як в Словаччині класно працює снігоочисна техніка. Дорога додому була складною і довгою – черга на кордоні, засипаний перевал, короткий зимовий день…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *