Як доїхати з аеропорта Суварнабхумі в Бангкок

Коли ви опиняєтесь у величезному міжнародному аеропорті Суварнабхумі (Suvarnabhumi), тим більше після тривалого перельоту, дуже легко розгубитись, і не розуміти, що робити далі. Аеропорт знаходиться за містом, тож потрібно подбати про те, як добратись до вашого готеля. Взагалі ми радимо розглядати варіанти добирання і обирати найзручніший залежно від району, в якому ви вирішили зупинитись, але про це нижче. Отже, з аеропорта Суварнабхумі в Бангкок можна дістатись наступним чином:

Саме цей варіант ми обрали для добирання в місто під час нашої подорожі. Rail Link – це залізниця, яка зєднує термінал аеропорта з кінцевою станцією – Phaya Thai, покриває відстань в 28 кілометрів і зупиняється на 8 станціях:

  • Suvarnabhumi Airport
  • Lad Krabang
  • Thap Chang
  • Hua Mak
  • Ramkamhaeng
  • Makkasan
  • Ratchaprarop
  • Phaya Thai

Станція знаходиться на нижньому поверсі аеропорта, її досить легко знайти за вказівниками

Маршрут потяга виглядає так (темно-коричнева лінія):

Від кінцевої станції дуже зручно добиратись до готелів в районі Pratunam, станцій BTS Ratchatewi i National Stadium. І, відповідно, далі в будь-яку точку, яка зєднана системою BTS (наземне метро), або брати таксі.

Airport Rail Link також є дешевим видом транспорту – вартість квитка залежить від відстані поїздки, вартість до кінцевої станції – Phaya Thai – на листопад 2016 складала 45 бат (~$ 1,5 ). Тривалість поїздки від аеропорта до кінцевої станції – близько 40 хвилин.

Таксі

Дуже популярний вид транспорту в Бангкоці, таксі тут неймовірно багато. Зазвичай викликані таксі приїжджають до Arrivals – 2nd Floor, це стосується і машин Uber. Вартість таксі від аеропорта до центральної частини (Democracy Monument – Khao San Road – Grand Palace) складе приблизно 300-320 бат + плата за платний відрізок дороги (70 бат). Головне – слідкуйте, щоб водій таксі увімкнув лічильник. По fare estimate Uber`a вартість прогнозують приблизно таку саму (385 бат ~$ 11)

Недоліком є те, що дороги в Бангкоці шалено завантажені, тому дорога може зайняти значно більше часу.

Автобусом

Розклад автобусів і напрямки представлені тут. Всі автобуси відправляються з автобусного термінала (Transport Center). Квитки можна придбати в касах – Bus Ticket Office. Вартість проїзду коливається в районі 24-35 бат (~$0,5 -1), залежно від напрямку. Ми не пробували цей спосіб добирання з аеропорта, але, зважаючи на завантаженість доріг Бангкоку і шалений трафік, він ніяк не буде найшвидшим.

І трохи про трафік в Бангкоку:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *